http://www.murattopalan.com/wp-content/uploads/2015/09/orta-yuz-germe.jpg

Orta Yüz Germe

Title:

Description:

orta-yuz-germe-1280x620.jpg

Orta Yüz Germe

Orta yüz bölgesi kirpik diplerinden başlar, aşağıda ağız kenarına uzar; içte burun, dış tarafta ise kulakla sonlanır. Dolgun bir görünüme sahip olan orta yüzdeki bu dolgunluğu elmacık kemikleri ve gözaltlarında mevcut olan yağ doku oluşturur.

ORTA YÜZ GERME AMELİYATIYLA DOLGUN YANAKLARA NASIL SAHİP OLUNUR?

Güzelliği ifade eden çıkıntılı ve dolgun yanakların sahibi olmak hiç zor değil. Alın ve ağız köşeleri arasında kalan kısmı Endoskopik orta yüz germe ameliyatı ile dilediğiniz genç ve çekici bir yüze sahip olabilirsiniz.  Kadınların makyaj hileleri ile ulaşmaya çalıştığı dolgun ve çıkıntılı yanakların elde edilme  formülü, orta yüz germe ameliyatıdır. Orta yüzü belirgin hale getiren bu ameliyat daha çok deri gevşekliği az olan, yanak bölgesi alt göz kapağından ayrılarak aşağı inmiş, bu nedenle göz çevresinde yorgun ifadesi olan kişilere yapılmaktadır.

ORTA YÜZ AMELİYATI İLE DAHA ÇEKİCİ GÖZ YAPISI

Yanağı alt göz kapağına iterek buradaki yorgun, mutsuz ifadeyi ortadan kaldırmayı amaçlayan orta yüz ameliyatı ile alt göz kapağı kenarlara doğru asılarak çok daha çekici göz yapısı elde edilir. Orta yüz bölgesine alt göz kapağından ulaşılmaktadır. Burada sarkmış orta yüz yumuşak dokuları, göz altına doğru askılanarak eski yerlerine iade edilirken , aynı zamanda, alt göz kapağındaki torbalanmalar düzeltilip alt göz kapağı estetiği de beraberinde yapılmış olur.

YÜZÜN SİLUETİNİ DAHA GENÇ BİR NOKTAYA TAŞIMAK MÜMKÜN

Zamanla orta kısmındaki dolgunluğunu yitirip çeneye doğru hafif bir meyil alarak aşağı doğru gevşeklik gösteren yüz bölgesi, sıkı görünümünü kaybeder. Bu gibi durumlarda yüz germe ameliyatı yaparak, yüzün siluetini daha genç, gergin ve canlı bir noktaya taşıyabilmek mümkündür. Endoskopik orta yüz germe ameliyatında küçük kesiler yeterli olur. Bundan dolayı bu yöntemle yapılan ameliyatların tümü, halk arasında kapalı ameliyat ya da izsiz ameliyat olarak bilinmektedir.Alt göz kapağından girilerek yapılanlarda ise kirpik dibinde zamanla belli olmayan ince bir çizgi kalır.

YÜZ GERME AMELİYATINA İHTİYACIN VAR MI? TESTİNİ KENDİN YAP!

Yüz germe ameliyatı için uygun olup olmadığınızı anlamanın ise basit bir yöntemi var. Ayna karşısında iki elinizi alıp yanaklarınızı şakaklarınıza doğru hafifçe kaldırıyor ve bu görüntünün yüzünüzde daha gergin ve canlı durduğunu düşünüyorsanız, ellerinizle yaptığınız bu işlemi size uzun ömürlü olarak yüz germe ameliyatı ile sağlanabilmektedir.

ORTA YÜZ GERME AMELİYATI SONRASI

Orta yüz estetik girişimlerinde , sarkmış olan yüz derisi ve yumuşak dokular yerçekimine ters olarak yukarı yerlerine iade edilirken , elmacık kemikleri ve gözaltlarında düzgün , genç bir dolgunluk elde edilir. Dörtgen ve köşeli görünümdeki yüz , daha genç ve daha üçgen hale getirilir.  Bir günlük hastane yatışı yeterli olur ve bir haftalık bir iyileşme süreci vardır. Tam sonuç , ödemlerin kaybolmasından sonra üç  ay içinde elde edilir.